Sitemizde şuan toplam 7517 film bulunmaktadır.

Geçiş Kapısı

4
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Geçiş Kapısı

Geçiş Kapısı izle, Geçiş Kapısı full izle, Geçiş Kapısı 720p izle, Geçiş Kapısı hd izle, Geçiş Kapısı türkçe dublaj izle

Konusu

The Portable Door, antik büyülü dünyayı modern kurumsal uygulamalarla bozmak isteyen bir CEO’nun ve alışılmadık çalışanların olduğu gizemli bir Londra firmasında işe başlayan Paul Carpenter’ın hikayesini konu ediyor. Yeni bir işe başlayacağı için oldukça stresli olan Paul, ofise geldiğinde karşılaşacağı sorunlardan bihaberdir.

Neden İzlemelisiniz?

Antik büyülü dünyanın ve modern iş dünyasının eşsiz bir birleşimini sunuyor. CEO’nun gizemli iş yerinde işe başlayan Paul, iki farklı dünya arasında sıkışıp kalır, bu da filmi daha da ilginç hale getirir.

Film, komedi unsurlarıyla fantastik öğeleri bir araya getirir. Paul’un karşılaştığı absürt ve komik sorunlar, izleyiciye kahkaha dolu anlar sunar.

Paul Carpenter’ın karakter gelişimi ve hikayede yaşadığı değişim, filmin etkisini arttırır. İşe başlamadan önceki stresli haliyle, gizemli dünyanın içine çekildikten sonraki dönüşümü arasındaki farklar izleyicileri etkiler.

Gizemli Londra firmasının içinde yer alan antik büyülü dünya, görsel olarak çarpıcı bir şekilde sunulur. İzleyiciler, bu gizemli dünyanın kapılarını aralamak için Paul ile birlikte keşfe çıkarlar.

Eleştiri

Tom Holt tarafından yazılan kitap serisine dayanan, fantastik bir film. Merak uyandıran gizemli bir açılışın ardından, ilk bir saat oldukça sıkıcı ilerliyor. Sonra açılıyor ama pek de iyi olmayan efektler, seyir keyfini baltalıyor. Seri 6 kitaptan oluşuyor, 5 devam filmi gelir mi derseniz pek sanmıyorum. Yine sevip sevmemek arasında ortada kaldığım filmlerden.

Tür: Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?